Oferta - Pompy Ciepła - Gejzer Kompakt W

Zalety pompy ciepła Kompakt W

  • Monitorowanie czasu pracy urządzeń grzewczych pompy ciepła
  • Płynna regulacja temperatury c.w.u. do 53 stopni Celcjusza
  • Zabezpieczenie pomp cyrkulacyjnych przed suchobiegiem
  • Szeroko rozbudowania pamięc pozwalająca na zapisywanie ustawień, a także awarii
  • Możliwość okresowego czyszczenia zbiornika c.w.u. w trakcie eksploatacji
  • Możliwość ustawienia w trybie ekonomicznym ( II taryfa elektryczna w czterech ustawieniach czasowych )
  • Ekonomiczne sterowanie pompą cyrkulacyjną c.w.u.

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów stworzyliśmy najbardziej innowacyjne urządzenia dostosowane do Państwa potrzeb. Pompa ciepła zapewnia komfort i bezpieczeństwo ogrzewania budynków. W pełni zautomatyzowany system dostarcza użytkownikowi wygodę i niezależność. Pompa ciepła „GEJZER KOMPAKT - W” polskiej produkcji to jedno z najlepszych urządzeń na rynku.


Stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla ogrzewania budynków oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dolnym źródłem ciepła mogą być nieograniczone zasoby źródeł odnawialnych jakimi są: woda, grunt, skały, bądź sztuczne źródła ciepła, do których zaliczamy ścieki lub wodę powrotną w systemach ciepłowniczych. Sercem pompy ciepła dzięki, któremu funkcjonuje cały układ jest spiralna sprężarka, dostosowana specjalnie do pomp ciepła. Spreżarka firmy Hitachi cechuje się wysoką sprawnością, niskim poziomem hałasu i jest niezawodna. Wszystkie materiały składowe pompy ciepła używane do produkcji pochodzą z renomowanych firm, takich jak Grundfoss, Alco, Honeywell, Hitachi.


Pompy ciepła „GEJZER KOMPAKT - W” posiadają zasobnik ciepłej wody użytkowej ze stali szlachetnej z wbudowana wężownicą. Zbiornik c.w.u. o pojemności 210 litrów, zaizolowany pianką polietylenową zapewni Państwu dostateczną ilość wody użytkowej. Pompa jest wyposażona w grzałki elektryczne o mocy 3/6/9 kW wraz z zabezpieczeniami termicznymi w celu eliminacji bakterii Legionella, pompy obiegowe dolnego i górnego źródła ciepła z płynną regulacją obrotów. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa zainstalowaliśmy szereg zabezpieczeń przed przeciążeniem, wysokim ciśnieniem oraz asymetrii, kolejności i zaniku faz.


Centralna regulacja systemu grzewczego oparta jest na sterowniku w języku polskim, wyposażonym w algorytmy kalkulacji zapotrzebowania ciepła PID. Układ sterowania jest czytelny i łatwy w obsłudze, co zapewnia dotykowy, kolorowy wyświetlacz graficzny (TFT). Dzięki rozbudowanym funkcjom użytkownik jest w stanie dostosować temperaturę pokojową i ciepłej wody użytkowej do swoich potrzeb. Możliwa jest niezależna regulacja dwóch obwodów grzewczych, ustawienia ekonomicznego trybu pracy w drugiej taryfie, wyświetlania historii pracy.